Czym lakierować drewniane meble?

Czym lakierować drewniane meble ogrodowe?

Drewniane meble na tarasie narażone są na szkodliwe czynniki atmosferyczne zwłaszcza, jeśli taras nie jest zadaszony i często zostają zmoczone deszczem lub rosą.

Aby krzesła, stoły i taborety wyglądały zawsze elegancko i estetycznie musisz zabezpieczyć je odpowiednimi preparatami do drewna – dowiedz się czym pomalować meble na tarasie, aby przez długi czas zachwycały nienagannym wyglądem.

Impregnat Domalux do mebli drewnianych

Wykorzystując profesjonalne produkty do ochrony i pielęgnacji drewna Domalux zapewnisz maksymalną ochronę drewnianym meblom i podniesiesz ich walory estetyczne.

Jak polakierować meble tarasowe?

Jeśli twoje meble tarasowe potrzebują odświeżenia musisz koniecznie przeczyścić dokładnie ich powierzchnię i zetrzeć pozostałości starego lakieru czy farby. Przygotuj w tym celu papier ścierny i metalową szpachelkę, którymi usuniesz niechcianą warstwę.

Po starannym oczyszczeniu powierzchni musisz dokładnie ją odpylić – tak przygotowane meble pokryj warstwą lakieru podkładowego, który zapewni lepszą przyczepność lakieru i zapobiegnie przebarwieniom drewna (skorzystaj z profesjonalnego preparatu Drewnochron Impregnat Bezbarwny).

Lakier do drewnianych mebli ogrodowych

Zobacz DREWNOCHRON IMPREGNAT»

Nanieś starannie lakier do drewna przeznaczony do stosowania na zewnątrz. Powłoka, którą stworzy będzie chroniła meble przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi a jednocześnie nada im piękny połysk podkreślając naturalne piękno drewna. Zaleca się nałożenie dwóch warstw lakieru z przestrzeganiem zasad schnięcia podanych na opakowaniu.

Sprawdź ceny LAKIERÓW DO DREWNA DOMALUX»

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz