Szpachla do parkietu Domalux

Domalux Capon – szpachla do wypełniania ubytków

Jeżeli po ułożeniu lub cyklinowaniu parkietu widoczne są ubytki i szczeliny zaleca się zastosowanie specjalnej szpachli. Wypełniacz Domalux Capon to wysokiej jakości, wydajny produkt do zamykania szczelin o szerokości do 2 mm, polecany jako renowator pod lakiery do parkietu.Wypełniacz do ubytków w parkiecie Domalux

Domalux Capon – szpachla do wypełniania ubytków w parkiecie

Domalux Capon Szpachla cechuje:

  • łatwy sposób użycia,
  • szybkie schnięcie,
  • wydajność,
  • trwałość.

Stosując szpachlę Domalux Capon skutecznie usuniesz nieestetyczne ubytki, wypełnisz szczeliny i podniesiesz znacznie walory estetyczne całej drewnianej powierzchni. Można ją stosować zarówno do parkietów jak i drewnianych ram okiennych, parapetów czy drzwi.

Przeczytaj też JAK DBAĆ O LAKIEROWANĄ PODŁOGĘ»

Zamykanie szczelin w parkiecie wypełniaczem Domalux Capon

Aby podłoga wyglądała jak nowa zastosuj się do naszych wskazówek podczas prac. Pamiętaj, że parkiet musi być suchy, równy, pozbawiony wszelkich zabrudzeń i pozostałości po poprzednich powłokach.

Przed zastosowaniem szpachli Domalux Capon dokładnie wymieszaj produkt. Starannie zmieszaj wypełniacz z pyłem ze szlifowania drewna, które będziesz lakierował i ostrożnie nakładaj na ubytki przy pomocy szpachli parkieciarskiej. W przypadku sporych szczelin może okazać się, że konieczne będzie ich dwukrotne uzupełnienie. Po około 3 godzinach od nałożenia szpachli Domalux przeszlifuj powierzchnię papierem ściernym (o granulacji ok. 180 – 240) i dokładnie odpyl.

Sprawdź cenę SZPACHLI DO UBYTKÓW W DREWNIE DOMALUX»

Zaleca się szpachlowanie całej powierzchni przeznaczonej do lakierowania, co zagwarantuje najlepszy efekt.

Pamiętaj, żeby podczas szpachlowania zachować wszelkie środki ostrożności. Po zakończeniu prac dokładnie przewietrz pomieszczenie aż do zniknięcia charakterystycznego zapachu. W tym czasie nie powinny tam przebywać dzieci, kobiety ciężarne, alergicy, osoby cierpiące na choroby dróg oddechowych, w podeszłym wieku.