Lakier do parkietu Domalux forum

Lakier do parkietu Domalux opinie

Jeśli choć raz wpisałeś w wyszukiwarkę: lakier do parkietu Domalux opinie, to znak, że wybierając produkt, kierujesz się opiniami innych. I słusznie, doświadczenie innych osób jest cenniejsze niż najlepsza reklama. By ułatwić Ci zadanie wyszukaliśmy treści odpowiadające twojemu zapytaniu: lakier do parkietu Domalux opinie. Poniżej prezentujemy wartościowe opinie użytkowników lakierów do parkietu.

Lakier do parkietu Domalux – sprawdź jak go oceniają

Wybraliśmy najbardziej wartościowe opinie o lakierach do parkietu Domalux. Każda opinia posiada swe źródło, dzięki temu masz gwarancje, że wpis jest wiarygodny, nie stworzony na potrzeby reklamy. I takie było nasze założenie, by ułatwić ci znalezienie wątku lakier do parkietu Domalux opinie w licznych forach budowlanych.

Masz opinie zebrane w jednym miejscu i nie musisz tracić czasu na filtrowanie wpisów.

Dużo jest na rynku lakierów. Różnią się składem, połyskiem, trwałością, krajem pochodzenia, zastosowaniem… ale także i ceną.
Na podłogi powinien być poliuretanowy, bo jest trwały.
Ja wybrałem DOMALUX, bo był jednym z tańszych, polskich i na moje potrzeby wystarczył. Ale są lakiery lepsze, trwalsze ale niestety już droższe. Jak możesz dołożyć to kup jakiś renomowany, zagraniczny, droższy.

Źródło: muratordom.pl

8 lat temu malowaliśmy Domaluxem mozaikę dębową. Dąb ładnie pod tym wygląda. Choć już się tak nie błyszczy jak zaraz po malowaniu, to jeszcze długo nic z podłogą nie będziemy musieli robić. Trochę śmierdzi przy malowaniu – ale 2 dni wietrzenia i po problemie. Polecam Domalux.

Źródło: muratordom.pl

Polecam chemoutwardzalny, najlepiej domalux silver. Tylko wcześniej daj kapon, to nie będzie żółknąć podłoga. 1 raz kapon, 2 razy lakier i będzie git.

Źródło: forum.gazeta.pl

Na sale gimnastyczne, taneczne, remizowe itp. lakier musi mieć atesty antypoślizgowe, jeśli chodzi o Domaluxy to my zawsze w takich przypadkach używaliśmy Domaluxa GOLD ( nie wiem czy silver ma takie atesty ). Jeśli chodzi o ww obiekty to lakiery Domaluxa mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

cena 40 zł m2 robocizna z lakierami, podkładami, szpachlami i 3 warstwy lakieru to dziwnie bardzo tanio a należy wziąć pod uwagę że lakier GOLD jest średnio 100 zł droższy na opakowaniu 5l od SILVERA, sale taneczne, kinowe, remizowe, sportowe( na wielkie imprezy ), muzeum polakierowane domaluxem gold z gwarancją 5lat ( wszystkie obiekty o ogromnym natężeniu ruchu).

Źródło: muratordom.pl

Dwa ostatnie mieszkania malowałem Domaluksem. Lakier bez zarzutów, niestety w jednym z nich rozszedł się parkiet – ale to wina złego ułożenia, a nie lakieru.

Źródło: muratordom.pl

Pomalowałem rok temu parkiet Domaluxem Classic Silver połysk, bo mój znajomy mi go polecił. Nie miałem niespodzianek, wiedziałem, że jak on tak mówi, a jest bardzo wybredny i dokładny, to produkt jest dobry. Ma wysoką odporność na ścieranie, mógł mnie o tym zapewnić, bo ma parkiet pomalowany od dobrych 5 lat. Jeszcze nie mogę tego stwierdzić, bo mam zaledwie rok polakierowaną podłogę, za kilka lat napiszę:) Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że parkiet wygląda pięknie, super się błyszczy, robi wrażenie na gościach. I że jest antypoślizgowy, przetestowany przez dzieciaki.

Źródło: forumbudowlane.pl

Lakier do parkietu forum

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?151361-Lakier-do-mozaiki-d%C4%99bowej-Domalux-czy-Hartzlack

http://www.forumbudowlane.pl/vt/15962/0/jaki-lakier-wybrac-do-parkietu-debowego-jaki-producent

http://forum.gazeta.pl/forum/w,217,143905705,,lakier_do_parkietu_wodny_czy_rozpuszczalnikowy_.html?v=2

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?234646-Jaki-lakier-do-parkietu-w-Szkole-Ta%C5%84ca-g%C5%82%C3%B3wnie-dla-Dzieci&highlight=lakier+parkietu+Domalux

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?21553-Jaki-lakier-do-parkietu&highlight=lakier+parkietu+Domalux

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?25512-Prosz-o-rady-u-ytkownik%C3%B3w-lakierowanych-parkiet%C3%B3w&highlight=lakier+parkietu+Domalux